ЖИТТЯ 3.0 ІНДУСТРІЯ 4.0 СУСПІЛЬСТВО 5.0 ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ШІ / LIFE 3.0 INDUSTRY 4.0 SOCIETY 5.0 DIGITAL ECONOMY AI

Background

About me

Закінчив у 2000 році Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи та технології», у 2001 році Міжнародний університет фінансів (м. Київ) за спеціальністю «Банківська справа».  У 2010 році захистив дисертаційну роботу «Моделі оцінювання обсягів реалізації продукції підприємства на засадах комерційного кредиту з урахуванням ризику» за спеціальністю 08.00.11 – «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці» та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. З 1996 року працював в різних комерційних організаціях, обіймаючи керівні посади.
З 2005 року працюю в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Наразі є доцентом кафедри математичного моделювання та статистики Інтистута інформаційних технологій в економіці КНЕУ.
З жовтня 2022 року працюю в Київській Малій академії наук (КМАН), є керівником секції “Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека”.

З травня 2023 року є учасником KSE AI Lab (Київська школа економіки)
Спікер воркшопу та входив до складу журі змагання з використання штучного інтелекту KSE Prompt Design Challenge (Київська школа економіки), 29-30 квітня 2023 року.
лінки про подію: лінк1, лінк2, лінк3.

Власник проекту “GennAdIi chatGPT Prompt Engineer / ГеннАдІй промпт-інженер” (канал про генеративний штучний інтелект, промпт-інжиніринг та багато іншого, але все про ШІ та цифрові трансформації): https://t.me/Genn_AdIi


Неформальна освіта (підвищення кваліфікації):
– лекція “Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests” на платформі освітнього проєкту «Ukraine Global Faculty» (UGF). 1,5 години Сертифікат.  Мова: англійська.
– курс “ChatGPT Complete Guide: Learn Midjourney, ChatGPT 4 & More” (автори: Julian Melanson, Benza Maman, Leap Year Learning) на платформі онлайн-навчання Udemy. 11 годин. Сертифікат.  Мова: англійська.
– курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій», тема (курс): «Перша психологічна допомога під час та після війни» (організатори: МОН України, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, ТОВ “Ейчар Ю”), обсяг: 1 кредит ЄКТС. Сертифікат (свідоцтво про підвищення кваліфікації).
– курси «Цифрові інструменти Google для освіти» (організатори: Міністерство освіти і науки України, Google Україна, Академія цифрового розвитку). Базовий рівень (30 годин, 1 кредит ЄКТС). Сертифікат. Середній рівень (15 годин, 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат. Поглиблений рівень (15 годин, 0,5кредит ЄКТС). Сертифікат.
– вебінар “Інструменти для виявлення фейкі” (Міністерство освіти і науки України, Google Україна, Академія цифрового розвитку). 2 години, 0,07 кредиту ЄКТС. Сертифікат. 
– Курси підвищення кваліфікації за програмою «Вступ у Дата Сайнс» (організатори: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія Поручника). Обсяг: 120 годин, 4 кредити ЄКТС. Сертифікат.
– освітній серіал «Криптограмотність та блокчейн. Модуль 1» (організатори: Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Освіта, Національне агентство України з питань державної служби – НАДС). Обсяг: 0,1 кредита ЄКТС. Сертифікат.
– онлайн-курс “Початок роботи з ChatGPT” (платформа Prometheus). Сертифікат.
– курси підвищення кваліфікації за програмою «Досконалість викладання» (тренінг-курси програм: Організація дистанційного навчання засобами: Microsoft 365/Google Apps/Moodle.  Цифрові інструменти створення навчального контенту). Організатори: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія Поручника. Обсяг: 60 годин, 2 кредити ЄКТС. Сертифікат.
– програма підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти з курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» та акредитація для інтеграції курсу у своєму навчальному закладі. Організатори: Genesis, ГО «Освітня фундація продуктового ІТ». Обсяг: 2 кредити ЄКТС. Сертифікат.
– програма підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти з курсу «Маркетинг ІТ-продуктів» та акредитація для інтеграції курсу у своєму навчальному закладі. Організатори: Genesis, ГО «Освітня фундація продуктового ІТ». Обсяг: 2 кредити ЄКТС. Сертифікат.
– програма підвищення кваліфікації І онлайн школа “Цифрові технології в наукових дослідженнях”. Організатори: Рада молодих вчених НАПН України; ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ); Офіс підтримки вченого; Інститут цифровізації освіти НАПН України; Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України; Інститут соціальної та політичної психології НАПН України; Освітній хаб «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre». Обсяг: 2 кредити ЄКТС. Сертифікат.
– Міжнародна осіння школа «Моделювання, аналіз даних та цифрові технології в економічних дослідженнях». Організатори: факультет менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі кафедри економічної кібернетики у співпраці з Університетом WSG (Польща), Університетом Миколи Коперника в Торуні (Польща), Університетом Барі Альдо Моро (Італія) та Науково-дослідним центром промислових проблем розвитку НАН України. Обсяг: 15 годин. Сертифікат.
– Learn Prompting. Курс: ChatGPT for Everyone. Ідентифікатор сертифіката: h1qom54sd9. Виданий: 2024-02-10. Термін дії закінчується: 2025-02-09. Сертифікат.
– Workshop “Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life” (спікер – MICHAEL PATSAN) на платформі освітнього проєкту «Ukraine Global Faculty» (UGF). обсяг: 1,5 години Сертифікат.


Scopus ID: 56658717200
Researcher ID: H-9776-2018 
ORCID ID: 0000-0002-6290-9194 
Google Scholar: Профіль
НАУКОВЦІ УКРАЇНИ (Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського) ID: 0039039

Сторінка викладача на сайті КНЕУ

Blog at WordPress.com.

Design a site like this with WordPress.com
Get started